Детайли за работата

Production employee – salads production

  • Локация: Rijnsburg / Netherlands

Работни изисквания

Търсиш си работа без необходимост от предишен опит? Работи за компания, която произвежда  вкусни и свежи салати, които можеш да намериш по рафтовете на най-популярните магазини в Нидерландия! Много работни часове и атрактивна ставка плюс бонуси- до 100% от основанат ставка!!

Хеемскерк наема около 1,100 специалисти и доставя около 3,5 милиона свежи продукти всяка седмица до известни вериги супермаркети и ресторанти, както в страната, така и извън нея. Работата в отделите за производство, пакетиране и логистика гарантира разнообразни задачи, като  рязане и подготвяне на зеленчуците, пакетиране на готови продукти, качествен контрол или подготовка за транспорт.

Твоите задължения:

  • Почистване на машините, работа с препарати
  • Нарязване на продуктите по инструкции на машинния оператор
  • Поставяне на етикети и опаковане на продукти в кутии и подготовка за транспортиране
  • Поддържане на качеството
  • Пренасяне на материали за производството
  • Информиране на машинния оператор за проблеми на поточната линия

Работен профил

Условия:

  • Работа на две смени (5:30-15:30/15:30-2:30)

·        Бонуси за извънреден труд, нощни смени и работа на официални празници (25-200% върху основната ставка)

·        Осигуровки и достъп до здравна грижа

  • Безплатно кафе и чай в кантината
  • Изгодно настаняване и бърз достъп до работа с колело или собствен автомобил

·        Минимални формалности

·        myOTTO приложение с работния график, фишове и често задавани въпроси

·        24/7 телефонна линия- Оперативен Сервизен Център

·        Временен трудов договор по нидерландското законодателство

·        Достъп до езикови курсове, онлайн трейнинги и други проекти за нашите служители като Fit @ OTTO или Happy OTTO Wish! Изисквания:

·        Готовност за работа на 4-10° C

·        Добро владеене на английски език·

Работна дейност

ОТТО Уърк Форс България ЕООД е официалент представител на OTTO Workforce b.v. екипът ни с радост ще избере удачния за вас работен процес. Регистрирани сме за извършване на дейсност по набор и подбор на персонал за територията на страната 2471/ от 01.03.2018 и чужбина с регистрация 2472 / от 01.03.2018, такси и комисионни към нас не се изискват. Българското законодателство не позволява събираненто на такива такси от търсещите работа лица.
Личните Ви данни се третират изключително поверително и ще бъдат използвани единствено за целите на назначаването. Можете да прочетете нашата декларация за поверителност https://www.ottoworkforce.bg/zajavlenie-za-poveritelnost-i-razprostranenie-na-biskvitki/. Личните Ви данни ще бъдат съхранявани в нашата база данни толкова дълго, колкото изискват споменатите цели. Нито една част от личните Ви данни няма да бъде предоставяна на трети лица, освен ако законът не ни принуждава да направим това. При молба от Ваша страна незабавно ще премахнем личните Ви данни от базата си с данни